Your cart is empty!
View Cart Checkout
Cart subtotal: 0,00 zł

Szanujemy Twoją prywatność

Dane osobowe które podajesz podczas zakupów są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Nasza firma nie wykorzystuje tych danych do żadnych innych celów. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ich ani też nie udostępniamy osobom trzecim. Nikt postronny nie ma więc wglądu do Twoich danych personalnych.

Zastrzeżenia i reklamacje, zwroty

Przesłanie treści zamówienia na adres zamawiającego wykonywane jest przez automat i służy wstępnej weryfikacji klienta oraz daje zamawiającemu możliwość sprawdzenia treści zamówienia. Sklep internetowy zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, po weryfikacji dokonanej przez asystenta sklepu, w przypadku takiej decyzji klient o odmowie informowany jest w ciągu 48 godzin.

Prosimy bardzo o odsyłanie produktów zapakowanych w materiały takie same jak Państwo otrzymali lub analogiczne (tj. kartoniki lub koperty bąbelkowe).
W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać zwykłą przesyłką pocztową na adres sklepu z dokumentem zakupu. Jeżeli towar został opłacony wcześniej prosimy zamieścić w przesyłce informację o numerze konta w celu zwrotu pieniążków.

UWAGA: Informujemy, że nie odbieramy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.Koszty przesyłki zwrotnej do sklepu oraz równowartość towaru zostaną przelane na Państwa konto bankowe.

Reklamację rozpatrywane są w przeciągu 10 dni roboczych, o decyzji Klient powiedamiany jest mailowo.

Zwroty pieniędzy

Zwrot pieniędzy może nastąpić w przypadku zwrotu towaru lub pozytywnie rozpatrzonej reklamacji. Forma zwrotu pieniędzy uzależniona jest od tego w jaki sposób Klient zapłacił za zamówienie:

  • zamówienie kartą kredytową – zwrot nastąpi na konto karty kredytowej,
  • zamówienie przelewem on-line – zwrot nastąpi na konto, z którego został zaksięgowy przelew,
  • zamówienie systemem PayPal – zwrot nastąpi na konto PayPal,
  • zamówienie przelewem tradycyjnym lub pobranie, pieniązki zostaną przelane po otrzymaniu numeru konta bankowego Klienta.